Soğuk Şekillendirme Yağlayıcıları

 

SUMIDERA® 468 SUMIDERA® 468 metal çekme işlemlerinde kullanılan bir derin çekme pastasıdır. Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® 002 FE SUMIDERA® 002 FE  demirli ve demirsiz metallerin kesme ve çekme işlemleri için çok çabuk buharlaşabilen bir yağlayıcıdır. Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® 002 SUMIDERA® 002 demirli ve demirsiz metallerin kesme ve çekme işlemleri için buharlaşabilen bir yağlayıcıdır. Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® 004 SUMIDERA® 004 Alüminyum levha ve profillerin çekme ve kesme işlemleri için yüksek performanslı buharlaşabilen bir yağlayıcıdır. Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® 006 SUMIDERA® 006 demirli ve demirsiz metallerin kesme ve çekme işlemleri için buharlaşabilen yağlayıcı.Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® 008 SUMIDERA® 008 yüksek dereceli karbon çeliklerinin ve çeliklerin derin çekme işlemleri için yüksek performanslı buharlaşabilen bir yağlayıcıdır.Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® 010 SUMIDERA® 010 demirli ve demirsiz metallerin ''ağır hizmet'' pres baskı ve derin çekme  işlemleri için tamamen sentetik,buharlaşabilen bir yağlayıcıdır.
Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® 012 SUMIDERA® 012 demirli ve demirsiz metallerin ''ağır hizmet'' pres baskı ve derin çekme  işlemleri için tamamen sentetik,buharlaşabilen bir yağlayıcıdır.
Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® 013 SUMIDERA®013 açık renkli,düşük viskoziteli,suda çözülmeyen bakır boru kesme işlemleri için soğutma yağıdır. Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® 1640 SUMIDERA® 1640 Avrupa ilaç kataloğunda (tıbbi beyaz yağ olarak) belirtilen naturel tat ve kokuya haiz  tıbben  saf yağların bileşiminden oluşur. NSF-HI onaylıdır.Daha fazlası için arayın.