Sıcak Şekillendirme Yağlayıcıları

 

SUMIDERA® 1434 SUMIDERA® 1434 alüminyum ve alüminyum alaşımları basınçlı dökümünde çok uygun olarak kullanılan sulandırılmış emülsiyonudur. Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® 141 SUMIDERA® 141 alüminyum ve alüminyum alaşımları basınçlı dökümünde çok uygun olarak kullanılan,suda çözülebilen sentetik özellikli kalıp ayırıcı üründür. Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® 143 SUMIDERA® 143 alüminyum ve alüminyum alaşımları basınçlı dökümünde çok uygun olarak kullanılan,suda çözülebilen sentetik özellikli kalıp ayırıcı üründür. Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® 145  SUMIDERA® 145 alüminyum ve alüminyum alaşımları basınçlı dökümünde çok uygun olarak kullanılan,suda çözülebilen sentetik özellikli kalıp ayırıcı üründür. Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® 147 SUMIDERA® 147 alüminyum kalıp dökümü için uygun olarak kullanılan, suda çözülebilen,''yeni geliştirilmiş'' kalıp ayırıcı bir üründür. Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® W 50 SUMIDERA® W 50 Sıcak ve Soğuk Kamara çinko,kurşun,zamak ve diğer mağnezyum alaşımları basınçlı dökümünde çok uygun olarak kullanılan bir üründür. Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® 007 SUMIDERA® 007 Sıcak Kamara zamak kalıp dökümü için suda çözülmeyen solvent içerikli kalıp ayırıcı üründür. Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® 160 SUMIDERA® 160 metallere talaşsız form vermek için kullanılan,suda çözülebilen  grafit ihtiva eden sıcak dövme yağıdır. Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® 167 SUMIDERA® 167 su ile karıştırılarak kullanılan,her çeşit sıcak dövme preslerinde ve şahmerdan ile dövme işlemlerinde sıvı kalıp ayırıcı yağ olarak kullanılmaktadır. Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® 169 SUMIDERA® 169 metallere talaşsız form vermek için kullanılan,suda çözülebilen  grafit ihtiva eden sıcak dövme yağıdır. Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® 184-2 SUMIDERA® 184-2 grafitsiz bir yağlayıcıdır.Grafitin dezavantajından kurtulmak için grafit bu üründe kullanılmamıştır. Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® 186 P SUMIDERA® 186 P demir,çelik,paslanmaz çelik ve diğer demir dışı metallerin sıcak dövme işlemleri için organik bazlı,su ile karışabilen sıcak dövme yağıdır. Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® 37 NV SUMIDERA® 37 NV Sıcak Ekstrüzyon ve Sıcak Pirinç Dövme yağıdır.Demir dışı metallerin sıcak dövme işlemleri içinde başarı ile kullanılır. Daha fazlası için arayın.