Metal İşleme ve Soğutma Sıvıları

 

SUMIDERA® 865

SUMIDERA® 865 yüksek performanslı,tamamen sentetik suda çözülebilir, demirli ve demirsiz metalerin kesme ve taşlama işlemleri için mükemmel uygunluktadır. Daha fazlası için arayın.
 

SUMIDERA® 4450

 

SUMIDERA® 4450 suda çözülebilir,mineral yağ bazlı EP (aşırı basınç) yarı sentetik kesme yağı. Sumidera® 4450 aluminyum kesme işlemlerinde kaliteli yüzey elde etme taleplerini karşılayarak kendini ispat etmiştir.Su ile karıştırıldığında çok iyi çözülen,beyaz sütümsü ve yüksek kararlılık gösteren bir emülsiyon oluşturan kesme yağıdır.Sumidera® 4450 zor ve çok zor operasyonların yağlama işlemleri için özel olarak üretilmiştir. Sumidera® 4450 demirli ve demirsiz metaller,pik demir,sert çelikler,alaşım çelikler,aluminyum ve aluminyum alaşımları işleme işlemleri için tasarlanmıştır. Daha fazlası için arayın.
 

SUMIDERA® 8060
 

SUMIDERA® 8060 suda çözülebilir,mineral yağ ihtiva etmeyen tamamen sentetik EP (aşırı basınç) soğutma sıvısıdır.İkincil aminlerden arındırılmış, bütün metal kesme operasyonlarının kullanımı için geliştirlmiştir.Pik demir ve çelik metallerin frezeleme,delme,taşlama,derin taşlama işlemleri için geliştirilmiştır.Alüminyum ve demirsiz metallerin işlemleri içinde kullanılması mümkündür. Daha fazlası için arayın.