Metal Çekme,Kesme ve Bükme Yağlayıcıları

 

SUMIDERA® 468 SUMIDERA® 468 metal çekme işlemlerinde kullanılan bir derin çekme yağıdır.Bu gres çok yumuşak olma özelliğinden dolayı metal yüzeyine çok kolay sürülür ve ekonomik olarak uygulanır. Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® 002 FE SUMIDERA® 002 FE  demirli ve demirsiz metallerin kesme ve çekme işlemleri için çok çabuk buharlaşabilen bir yağlayıcıdır.Alüminyum fin pres baskı işlemleri için mükemmel  uygunluktadır. Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® 002 SUMIDERA® 002 demirli ve demirsiz metallerin kesme ve çekme işlemleri için buharlaşabilen bir yağlayıcıdır.İnce alüminyum ve fin pres baskı işlemleri için mükemmel  uygunluktadır. Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® 004 SUMIDERA® 004 Alüminyum levha ve profillerin çekme ve kesme işlemleri için yüksek performanslı buharlaşabilen bir yağlayıcıdır.Demirli, bakır ve bakır alaşımları gibi demirsiz metaller ile çalışılabilmesi için de çok uygundur. Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® 006 SUMIDERA® 006 demirli ve demirsiz metallerin kesme ve çekme işlemleri için buharlaşabilen yağlayıcı.Demirli ve demirsiz metallerin pres baskı işlemleri için mükemmel uygunluktadır. Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® 008 SUMIDERA® 008 yüksek dereceli karbon çeliklerinin ve çeliklerin derin çekme işlemleri için yüksek performanslı buharlaşabilen bir yağlayıcıdır.Demirsiz metallerin uygulamaları için uygun değildir. Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® 010 SUMIDERA® 010 demirli ve demirsiz metallerin ''ağır hizmet'' pres baskı ve derin çekme  işlemleri için tamamen sentetik,buharlaşabilen bir yağlayıcıdır. Ürün kokusuz ve renksiz olup aluminyum fin pres işlemleri için mükemmel uygunluktadır. Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® 012 SUMIDERA® 012 demirli ve demirsiz metallerin ''ağır hizmet'' pres baskı ve derin çekme  işlemleri için tamamen sentetik,buharlaşabilen bir yağlayıcıdır. Ürün kokusuz ve renksiz olup aluminyum fin pres işlemleri için mükemmel uygunluktadır. Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® 013 SUMIDERA® 013 açık renkli,düşük viskoziteli,suda çözülmeyen bakır boru kesme işlemleri için soğutma yağıdır. Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® 1640 SUMIDERA® 1640 Avrupa ilaç kataloğunda (tıbbi beyaz yağ olarak) belirtilen naturel tat ve kokuya haiz  tıbben  saf yağların bileşiminden oluşur. Daha fazlası için arayın.