Hizmetler


Alışılagelmiş yağların zorlanmaya, çalışmamaya başladığı noktalarda Setral GmbH.ve Schaaff&Meurer GmbH. Yüksek Performans Yağlayıcıları devreye girer. Bu gibi durumlarda tecrübeli uzmanlarımızın bilgi alışverişine  ihtiyaç duyulur.Teknik uzmanlarımız müşterilerin teknik problemlerinin çözülmesine asistanlık eder ve bu teknik problemlerin çözülebilmesi için ürünlerin muhtelif uygulamaları hakkında müşteriyi bilgilendirir.Stoklanmış ürün yelpazesi,yüksek esneklikte ürün garantisi ve çok kısa sürede yapılan düzenli sevkiyatlara bağlı olarak ürün stoklaması ve lojistik hizmetleri, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda uyarlanmıştır.
Müşterilerimizin ihtiyaçları her zaman bizim önceliğimizdir ve düşünce ve eylemlerimizin merkezinde yer almaktadır. Şirket politikamız,müşteri taleplerine bağlı olarak kullanılmasını tavsiye ettiğimiz ürünlerimizin çevrenin korunması ve insan sağlığına uygun olan ürünlerin seçilerek kullanılmasını sağlamaktır. Böylece ürünlerimiz en yüksek kalite standartlarını karşılamaktadır.

Setral GmbH.Yüksek Performans Yağlayıcıları olarak çok geniş bir ürün yelpazesi sunar.

Schaaff&Meurer GmbH.1853 yılında Düsseldorf' da kurulmuş olup tam 163 yıl ve üç jenerasyondur Alman Endüstrisine ve Dünya Endüstrisine hizmet vermektedir.Yaklaşık 450 den fazla ürün yelpazesi ile Pres,Dövme, Basınçlı Döküm gibi sıcak ve ılık ortam ürün uygulamaları ile Avrupa'nın ve Dünya'nın konusunda en önde gelen birkaç markasından biridir.

İlaveten,Schaaff&Meurer GmbH.her çeşit mineral yağ ve kimyasalı DIN/ ISO standartlarında test edebilen bir laboratuvara sahiptir.Bu sebeple 3Y müşterilerimizin taleplerine uygun ''müşteri formülü'' özel ürünler ürettirip müşteri kullanım ünitelerine teslim etme şansına sahiptir.