Alüminyum,Zamak,Kurşun Basınçlı Döküm Yağlayıcıları

 

SUMIDERA® 1434

SUMIDERA® 1434 alüminyum ve alüminyum alaşımları basınçlı dökümünde çok uygun olarak kullanılan doğal kökenli ve sentetik aktif karışımların sulandırılmış emülsiyonudur.Otomotiv sektörü için üretilen ağır parçalar için çok uygundur.Bununla birlikte kalıp yüzeyinde tortu bırakmadığından averaj ve küçük ölçekli parçalar içinde uygundur. Daha fazlası için arayın.

   
SUMIDERA® 141 SUMIDERA® 141 alüminyum ve alüminyum alaşımları basınçlı dökümünde çok uygun olarak kullanılan,suda çözülebilen sentetik özellikli kalıp ayırıcı üründür.SUMIDERA® 141 her çeşit parçanın ve grift parçaların dökümünde mükemmel parça yüzeyi bırakmak ve mükemmel ayırıcılık sağlamak için özel olarak formüle edilmiştir. Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® 143 SUMIDERA® 143 alüminyum ve alüminyum alaşımları basınçlı dökümünde çok uygun olarak kullanılan,suda çözülebilen sentetik özellikli kalıp ayırıcı üründür.SUMIDERA ® 143 her çeşit parçanın ve grift parçaların dökümünde mükemmel parça yüzeyi bırakmak ve mükemmel ayırıcılık sağlamak için özel olarak formüle edilmiştir. Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® 145 SUMIDERA® 145 alüminyum ve alüminyum alaşımları basınçlı dökümünde çok uygun olarak kullanılan,suda çözülebilen sentetik özellikli kalıp ayırıcı üründür.SUMIDERA ® 145 her çeşit parçanın ve grift parçaların dökümünde mükemmel parça yüzeyi bırakmak ve mükemmel ayırıcılık sağlamak için özel olarak formüle edilmiştir. Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® 147 SUMIDERA® 147 alüminyum kalıp dökümü için uygun olarak kullanılan, suda çözülebilen,''yeni geliştirilmiş'' kalıp ayırıcı bir üründür.Yüksek değerli hammaddelerin kombinasyonu ile yüksek çalışma emniyeti ve yüksek performans sağlar.Sulandırılmış eriyik hali bile kompleks kalıp ayırma prosesleri için uygundur.Ürünün belirgin pas koruma ve düşük tortu oluşturma özelliği kalıp temizleme aralıklarını mümkün olduğu kadar azaltır. Yağlayıcı pasta kullanarak dökülebilen zorluk derecesi çok yüksek döküm parçaları SUMIDERA ® 147 kullanılarak kalıptan çok kolay ayrılır. Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® W 50 SUMIDERA® W 50 Sıcak ve Soğuk Kamara çinko,kurşun,zamak  ve diğer mağnezyum alaşımları basınçlı dökümünde çok uygun olarak kullanılan ,suda çözülebilen sentetik özellikli kalıp ayırıcı bir üründür. Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® 007 SUMIDERA® 007 Sıcak Kamara zamak kalıp dökümü için suda çözülmeyen solvent içerikli kalıp ayırıcı üründür.SUMIDERA ® 007 kusursuz bir zamak kalıp dökümü ve çalışma parçasında mükemmel bir parça yüzeyi bırakmak için özel olarak geliştirilmiştir. Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® 460 SUMIDERA® 460 yatay ve dikey çalışan basınçlı döküm makineleri için özel olarak üretilmiş içinde mikro alüminyum tanecikleri içeren,alüminyum ve zamak parçaların dökümünde düzgün yüzeyler elde etmek amacıyla kullanılan alüminyum renkli bir kalıp pastasıdır. 
Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® 30 SUMIDERA® 30 erimez,mineral bazlı gres,inorganik katı muhteviyatlar ve bakırdan oluşan bakır bazlı bir pastadır. Özellikle,yüksek basınç altında, yüksek ısılarda ve paslı ortam şartlarında çok verimlidir. Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® 464 SUMIDERA® 464 tamamen sentetik yüksek ısı pastası.Alüminyum,Zamak ve Kurşun Basınçlı Döküm işlemleri için kullanılan kepçe kaplama pastasıdır. Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® 85 SUMIDERA® 85 tamamen sentetik,beyaz renkli katı muhteviyatların oluşturduğu yüksek ısı pastasıdır. Alüminyum,Zamak ve Kurşun Basınçlı Döküm kalıplarının itici ve maçalarının yağlaması için özel olarak geliştirilmiştir. Daha fazlası için arayın.
   
SUM 080 TABANCA SUM 080 TABANCA tabanca sıvı halindeki kalıp ayıcıların homojen olarak püskürtülmesi için yapılmış özel bir tabancadır.Özellikle dövme ve basınçlı döküm preslerinde kullanmak üzere dizayn edilmiştir. Daha fazlası için arayın.