Alüminyum,Zamak,Kurşun Basınçlı Döküm Makinaları Piston Yağlayıcıları

 

SUMIDERA® 38 SUMIDERA® 38 yatay ve dik çalışan basınçlı döküm makine pistonlarının yağlaması için özel olarak geliştirilmiş,grafit içerikli sıvı piston yağlayıcısıdır. Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® 101 SUMIDERA® 101 grafitsiz olan bu ürün yatay ve dik çalışan basınçlı döküm makine pistonlarının yağlanması için özel olarak geliştirilmiştir.Bu özel yağ,çok iyi ayırma ve yağlama özelliğine sahiptir.Hiçbir katı muhteviyat   ( grafit..vb.) içermediği için malzeme ve makine yüzeyinde kesinlikle leke yapmaz. Bu ürün Avrupa pazarında yıllardır kullanılmaktadır. Daha fazlası için arayın.
   
SUMIDERA® WT 100 SUMIDERA® WT 100 yatay ve dik çalışan basınçlı döküm makineleri için özel olarak grafit içerikli piston yağlama pastasıdır.Döküm pistonlar için özel olarak geliştirilmiştir. Daha fazlası için arayın.
   
LUBWAX MICRO LUBWAX MICRO yüksek basınç altında çalışan,alüminyum enjeksiyon dökümü yapan preslerin bakır-berilyum piston yağlama uygulamalarında kullanılan tamamen sentetik vaks içeren mikro taneciklerden oluşan beyaz renkli piston yağlama granülüdür. Daha fazlası için arayın.
   
PISTOLUB 04 PISTOLUB 04 yüksek basınç altında çalışan,alüminyum enjeksiyon dökümü yapan preslerin döküm piston yağlama uygulamalarında kullanılan grafit içeren mikro taneciklerden oluşan siyah renkli piston yağlama granülüdür. Daha fazlası için arayın.